Маями Хийт ще гостуват на Бруклин Нетс (Гледайте/Слушайте) в мач от НБА 2013, който ще предава на живо онлайн безплатно. Гледайте LeBron и Wade, които посещават Barclay's Center в 20:00 ET на ESPN.COM и на http://nbalivestreamfree.net/.

The Heat ще се опитат да се върнат от загубата в четвъртък със 102-92 от Ню Йорк, която сложи край на тяхната поредица от три победи.

Леброн Джеймс отбеляза 32 точки, а Дуейн Уейд добави 23, но Маями (27-9) игра без Марио Чалмърс за втори пореден мач поради дясно напрежение на Ахил. Шейн Батиър участва в четвърто поредно състезание за кърмене на напрегнат ляв квадрицепс.

Маями нямаше какво да каже след загубата.

„Те изиграха страхотен мач“, каза Джеймс, който отбеляза 26 точки в първата среща с Нетс. „Те направиха няколко навременни снимки.“

Треньорът Ерик Споелстра изглеждаше готов да продължи бързо напред.

„Всичко, което знам за този мач, е, че ни надиграха и спечелиха тази победа“, каза Споелстра.

Уейд пропусна всичките си шест свободни хвърляния, след като седя на сутрешната стрелба, за да отпусне коленете си. Той получи разрешение да играе по-късно през деня, но изглеждаше раздразнен, когато го попитаха за пропуските му на линията.

„Пропуснах само шест“, каза Уейд. „Не съм пропуснал 20. Не беше толкова зле.“

Нетс преминаха през своя дял от премеждия, като последната неуспеха беше контузия на Дерън Уилямс.

Бруклин (14-21) беше един от най-разочароващите отбори в лигата под ръководството на първогодишния треньор Джейсън Кид, който се кара с асистент Лорънс Франк и беше глобен за умишлено разливане на питие, за да забави загубата от Лейкърс на ноември. 27.

Брук Лопес отсъства за сезона след операция от счупен крак, а Уилямс пропусна последните два мача и се очаква да пропусне поне следващите два с контузия на глезена.

Джо Джонсън вдигна слабините в сряда, като отбеляза 27 точки, за да помогне на Нетс да прекратят победната серия на Голдън Стейт от 10 мача с победа 102-98. Те спечелиха първите три на домакинството си от четири мача.

„Увереността е в битката“, каза Кевин Гарнет, който отбеляза 11 от своите 13 точки през четвъртата четвърт. „Джейсън свърши страхотна работа, като просто продължи да обяснява какво иска от това престъпление и мисля, че бавно, но сигурно го разбираме.“

Бруклин, който спечели пет от първите си 14 у дома, преди да спечели последните си четири в Barclays Center, изостава с цели 16.

Пол Пиърс, който добави 11, се надява, че поредицата на Нетс е знак, че обръщат нещата.

„Просто трябва да продължим да строим“, каза Пиърс.

Преди проблемите на отбора, Бруклин победи Маями със 101-100 у дома на 1 ноември след 19 точки от Джонсън и Пиърс, за да сложи край на серия от 13 загуби в серията.