Холандия срещу Мексико Поток безплатно, видео повторение, голове, акценти: Гледайте Световно първенство по футбол на Бразилия 2014 футбол онлайн (ESPN, ABC, BBC TV 17:00 BST, 29 юни)

Estadio CastelaoFortaleza (BRA)29 юни 2014 г. - 13:00 ч. Местно време

Осминафиналите

НИДЕРЛАНДИЯСМЕКСИКО

ПЪЛНО ВРЕМЕ 2-1

За да гледате обобщение и акценти на Холандия срещу Мексико, имате няколко опции, от които да избирате. Мексико не е вкусвало четвъртфиналната победа от дълго време, а Холандия загуби от Аржентина на финала през 1978 г. Срещу Испания за победата си над холандците на Световното първенство в Южна Африка през 2010 г., Холандия е отбор, с който трябва да се съобразявате, точно както по времето на Йохан Крюф.

Головете и акцентите от мача от 16-ия кръг на Световното първенство по футбол на Бразилия 2014 Холандия срещу Мексико ще бъдат достъпни на видео след мача. 90-минутното повторение на мача ще бъде показано и по телевизионни канали по целия свят: САЩ (ESPN), Канада (CBC), Австралия (SBS) и Великобритания (BBC One Live). Повече информация за поточно предаване на безплатни мачове онлайн можете да намерите тук :

FIFA, организацията, която стои зад Световното първенство, е предоставила лицензи за предаване на живо и медии на Univision Communications Inc., включително: Telefutura & Galavisión (кабелна телевизия) и ESPN Inc. & ABC.

TechNews.org ще има видеоклипове от мача и crichomes.com отбелязва: „Всеки телевизионен канал, който излъчва мачове от Световната купа, ще излъчва този мач между Холандия срещу Мексико, включително beIN Sports, SportsMax, ESPN, FOX Sports, BBC, Sky net, Sony Шест, PTV Sports и така. В нашата телевизионна мрежа ще получите Sony Six TV, за да гледате този футболен мач между Мексико срещу Холандия на живо онлайн на телевизионен канал hd '

NEDTтактически състав1 CILLESSEN2 VLAAR3 DE VRIJ5 BLIND6 DE JONG9 V. PERSIE10 SNEIJDER11 ROBBEN12 VERHAEGH15 KUYT20 WIJNALDUM4 MARTINS INDI19 HUNTELAAR21 MEMPHIS